A proposito di

Home / A proposito di

E-Lonca

Lonca, aynı bölgede yaşayan esnaf ve zanaatkarların örgütlenerek kurduğu meslek organizasyonuna verilen isimdir. Loncalar bir meslek örgütlenmesi olarak özellikle Ortaçağ'da üretim ve işgücünün düzenlenmesinde önemli görevler üstlenmiştir. Usta-çırak ilişkileri, Dürüst-kaliteli esnaf ve ürün kalitesine yönelik standartlar loncalar sayesinde düzenlenmiştir. Loncaların, ticaretin kayıt altına alınmasını sağlayarak haksız rekabetin oluşmasını engelleme işlevi de bulunmaktaydı.

E-Loncanın Sisteminin amacı,
E-Lonca aynı bölgede bulunan, saygın işletmelerin barındırıldığı ve yine bu işletmelerin internet üzerinde reklamlarının yapılması amaçlı kurulmuş bir sitedir.
E-lonca tamemen kefil sistemi ile çalışmaktadır. Bu sayede bölgede bulunan yanliz saygın isletmeciler üyelik hakkına sayip olmaktadır.

Sisteme üyelik ücretli olup bu ücretler kayıtlı firmalarin reklamı amaçlı kullanılmaktadır.
Üyelik sırasında verdiğiniz bütün bilgiler konturol edildikten sonra E-Lonca ekibi tarafından size geri dönüş yapılıp üyeliğinizin resmi anlamda onayını verecektir.
Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Site içnde Firmaların paylaştığı içerik ve resimlerden tamamen Üye kendisi sorumludur.

  İLETİŞİM
  AHSİS Yazılım Danışmanlığı

Mail : [email protected]
İş saatleri : 9:30 - 17:30

  HAKKIMIZDA

E-Lonca bölgesel saygın işletmelerin tanıtımı için yapılmış bir sistemdir.

Mappa del sito
Mappa del sito
  Introduzione

E-Lonca Firmalar Birliği Sistemine Hoşgeldiniz. Sistemde yer almanız için üye olup e-lonca ekibinin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

Firma bilgilerinde kullanılan tüm içerik bilgileri, görseller ekleyen kişi yada kurumuna aittir.
E-Lonca Hiç bir içerik ve Görselden Sorumlu değildir. Yayınlanan ticari markalar ve ilanlar sahiplerine aittir